Technik Informatyk - forum słuchaczy

Towarzystwa Edukacji Bankowej w Żorach. Studium Informatyki i Internetu

Ogłoszenie

UWAGA

Są już na www.cke.edu.pl wyniki egzaminu pisemnego. Dajcie znać jak Wam poszło


Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

Postanowienia wstępne
1. Regulamin jest zbiorem zasad, których przestrzeganie pozwala na wykorzystanie forum w sposób optymalny. Celem regulaminu nie jest ograniczanie swobody korzystania z forum ani dostępu do niego
2. Każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat niniejszego Regulaminu oraz do zaproponowania usunięcia lub dodania dowolnego punktu. Zrób to publicznie lub poprzez prywatną wiadomość
3. Każda osoba korzystająca z forum jest zobowiązana do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Z Regulaminem należy się zapoznać przy rejestracji na forum. Dokonując rejestracji automatycznie zgadzamy się na przestrzeganie Regulaminu.
4. Zastrzegam sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu. Zobowiązuje się do informowania o tym fakcie.
5. Przed wejściem do poszczególnych forum przedstaw się, a będziesz miał więcej do obejrzenia

Zobowiązania użytkownika:
Każdy user, dla utrzymania porządku na forum, powinien:
1) nie zakładać wątków już istniejących lub podobnych
2) zakładać wątki w poszczególnych przeznaczonych do tego działach. Każdy z nich ma opis, który określa jego tematykę. Jeśli nie jesteś pewien, do jakiego działu napisać temat, umieść go tam, gdzie według Ciebie najbardziej pasuje - w razie problemów zostanie przeniesiony przez Moderatora lub Administratora.
3) nie umieszczać takich samych wątków lub postów w kilku miejscach naraz. Takie postępowanie jest postrzegane jako zaśmiecanie forum.
4) tematy tytułować konkretnie, w skrócie mówiący o czym mówią - dopuszczam formę pytania. Tym samym pomagasz innym korzystać z forum i nie zaśmiecasz go.
5) nie zamieszczać kilku postów pod rząd w jednym temacie. Jeśli koniecznie chcesz coś dodać do swojego postu, skorzystaj z opcji Edytuj.
6) unikać zbaczania z tematu wątku (to jest tzw. offtopic). Sprawy prywatne prosimy załatwiać poprzez Prywatne Wiadomości, e-mail, komunikatory internetowe.
7) powstrzymywać się od krytykowania tematu wątku, poziomu czyjejś wypowiedzi itd. Jeśli uważasz, że post narusza Regulamin, zgłoś to natychmiast Moderatorowi lub Administratorowi.
8)powstrzymywać się od zamieszczania postów, które nic nie wnoszą do temat lub powtarzania treści powiedzianych już przez innego użytkownika, który wypowiedział się w danym temacie.
9) szanować Moderatorów i Administratorów forum, tak samo jak i użytkowników.
10) nie korzystać z kilku kont jednocześnie. W razie wykrycia takiego przypadku, wszystkie konta zostaną dożywotnio zbanowane. [nie dotyczy administratorów] Zapraszam do proponowania zmian :)

Witam nowych forumowiczów. Zapraszam do częstego wysyłania postów :) Aktywni userzy będą nagradzani - ranking i zwiększenie uprawnień;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kaczyniaki.pun.pl www.rangerspl.pun.pl www.kinghtsoflight.pun.pl www.sport-video.pun.pl www.narutoprogame.pun.pl